Apotektilbud.no

Sammenlign priser fra norske nettbutikker

Apotekhjem tilbud: Dagens rabatter

Her finner du dagens tilbud fra Apotekhjem, hentet fra apotekhjem.no to ganger i døgnet. Vi viser rabattene mot Apotekhjems egne førpriser og pris per dose der pakningsstørrelsen er kjent.

Tilbud
200
Fra
25 kr
Kategorier
8
Opptil
−38%

200 produkter. Sist oppdatert 4. oktober 2026 kl. 08:33.

-33%

Vichy

Vichy Capital Soleil Protective Sun Milk SPF 30 300 ml

kr 298kr 448

Apotekhjem · 99 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-26%

La Roche-Posay

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF50, 50 ml

kr 298kr 402

Apotekhjem · 596 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-22%

Actinica

Actinica Lotion SPF 50+ 80 g

kr 169kr 216

Apotekhjem · 211 kr/100 g

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-20%

La Roche-Posay

La Roche-Posay Anthelios XL Baby Lotion SPF50+ 50 ml

kr 188kr 236

Apotekhjem · 376 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-20%

Avène

Avene Sun Face cream SPF50+ - 50 ml.

kr 229kr 288

Apotekhjem · 458 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-18%

Cliniderm

Cliniderm Sun Ultra Light Face Fluid solkrem SPF50+ 40 ml

kr 179kr 217

Apotekhjem · 448 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-16%

Avivir

AVIVIR Aloe Vera Anti Age Sun Face SPF 30 50 ml

kr 198kr 237

Apotekhjem · 396 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-13%

Cliniderm

Cliniderm Tan Boosting Protection Sun Lotion SPF15 150 ml

kr 179kr 205

Apotekhjem · 119 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-38%

Ukjent

4HER Hormonal Balance (60 tabletter)

kr 236kr 379

Apotekhjem · 3,93 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-36%

Ukjent

Melissa Dream 60 tabletter

kr 168kr 261

Apotekhjem · 2,80 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-32%

New Nordic

New Nordic Melatonin Dream Gummies - 60 stk.

kr 209kr 306

Apotekhjem · 3,48 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-30%

New Nordic

New Nordic Active Liver 120 stk

kr 558kr 794

Apotekhjem · 4,65 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-28%

Ukjent

Hurra Omega-3 geleputer 45stk

kr 137kr 189

Apotekhjem · 3,04 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-28%

Ukjent

Primalg Omega‑3 Hjerne – 90 kapsler – DHA, kolin og fosfatidylserin

kr 329kr 459

Apotekhjem · 3,66 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-27%

Vitality Line

Vitality Line Betakaroten 15 mg 60 Kapsler

kr 169kr 232

Apotekhjem · 2,82 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-26%

Ukjent

Primalg Hjerte 60 kapsler

kr 319kr 429

Apotekhjem · 5,32 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-32%

Paracet

Paracet 500 mg tabletter 20 stk

kr 25kr 37

Apotekhjem · 1,25 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-37%

Vichy

Vichy Normaderm Tonic 200ml

kr 179kr 285

Apotekhjem · 90 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-36%

Vichy

Vichy Liftactiv Supreme Eyes, 15 ml

kr 249kr 388

Apotekhjem · 1 660 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-33%
Compeed Conceal & Go kviseplaster 15 stk

Compeed

Compeed Conceal & Go kviseplaster 15 stk

kr 99kr 147

Apotekhjem

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-33%

Vichy

Vichy Liftactiv Collagen Specialist 50ml

kr 449kr 673

Apotekhjem · 898 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-32%

La Roche-Posay

La Roche-Posay Effaclar Rensegele 200 ml

kr 185kr 273

Apotekhjem · 93 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-31%

Ukjent

Beaute Pacifique AHA Anti-Wrinkle Cream 50 ml

kr 439kr 635

Apotekhjem · 878 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-29%

Ukjent

Isispharma sensylia gelee makeup remover 200 ml

kr 149kr 210

Apotekhjem · 75 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-28%

La Roche-Posay

La Roche-Posay Effaclar K+ Ansiktskrem 40 ml

kr 199kr 277

Apotekhjem · 498 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-33%

Miwana

Plus Mentol Saltvannspray 30ml

kr 56kr 84

Apotekhjem · 187 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-20%

Miwana

Mentol Saltvannsspray 30ml

kr 55kr 69

Apotekhjem · 183 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-19%

Zyrtec

Zyrtec 10 mg tabletter 30 stk

kr 103kr 127

Apotekhjem · 3,43 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-17%

Miwana

Nesespray Naturell 30ml

kr 54kr 65

Apotekhjem · 180 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-27%

Nicorette

Nicorette 1mg/dose munnspray freshmint 2x150 doser

kr 324kr 444

Apotekhjem · 1,08 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-27%

Nicorette

Nicorette 1 mg/dose munnspray fruktmint 2x150 doser

kr 324kr 445

Apotekhjem · 1,08 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-26%

Nicorette

Nicorette 4 mg tyggegummi freshmint 210 stk

kr 428kr 576

Apotekhjem · 2,04 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-25%

Nicorette

Nicorette 10mg/16timer depotplaster 7 stk

kr 184kr 244

Apotekhjem · 26 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-25%

Nicorette

Nicorette 15mg/16timer depotplaster 7 stk

kr 193kr 258

Apotekhjem · 28 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-25%

Nicorette

Nicorette 2 mg tyggegummi freshmint 105 stk

kr 196kr 260

Apotekhjem · 1,87 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-24%

Nicorette

Nicorette 2 mg tyggegummi fruitmint 210 stk

kr 398kr 524

Apotekhjem · 1,90 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-23%

Nicorette

Nicorette 2 mg tyggegummi med nøytral smak 105 stk

kr 199kr 260

Apotekhjem · 1,90 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-23%

Ekulf

Ekulf pH Mellomromsbørste, 0,9 mm, 12 stk.

kr 47kr 61

Apotekhjem · 3,92 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-23%

Ukjent

Corega Ultra Krem 40 g

kr 61kr 79

Apotekhjem · 153 kr/100 g

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-22%
Ekulf Nightguard biteskinne

Ekulf

Ekulf Nightguard biteskinne

kr 248kr 316

Apotekhjem

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-17%

Colgate

Duraphat Reseptfri 5 mg/g tannpasta 3x51 g

kr 255kr 306

Apotekhjem · 85 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-16%

Ekulf

Ekulf Mellomrombørste PH-060gul 12stk

kr 47kr 56

Apotekhjem · 3,92 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-15%

Ekulf

Ekulf Mellomrombørste PH-040 Lilla 12stk

kr 50kr 59

Apotekhjem · 4,17 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-15%

Ekulf

Ekulf Mellomrombørste PH-050 Rød 12stk

kr 50kr 59

Apotekhjem · 4,17 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-15%

Ekulf

Ekulf Mellomrombørste PH-080 Blå 12stk

kr 50kr 59

Apotekhjem · 4,17 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-17%

Nazamér

Nazamér Saltvannsspray Mentol 20 ml

kr 44kr 53

Apotekhjem · 220 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-16%

Nazamér

Nazamér Original saltvannsnesespray 20 ml

kr 43kr 51

Apotekhjem · 215 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-15%

Otrivin

Otrivin 1 mg/ml nesespray voksne 10 ml

kr 58kr 68

Apotekhjem · 580 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-15%

Ukjent

Dr. Bentsens Neseolje 15 ml | Lindrer og fukter tørre neseslimhinner

kr 178kr 209

Apotekhjem · 1 187 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-13%

Nazamér

Nazamér Saltvannsspray Aloe Vera 20 ml

kr 53kr 61

Apotekhjem · 265 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

Om å handle apotekvarer hos Apotekhjem

Apotekhjem er nettbutikken til Fyrstikktorget Apotek, et uavhengig, norskeid apotek på Helsfyr i Oslo. De regnes som Norges første nettapotek og har solgt reseptfrie apotekvarer til forbrukere på nett siden 2006.

Varene sendes fra apoteket på Helsfyr. Sammenlign gjerne Apotekhjem-prisen mot de andre apotekene før du kjøper; kategorisidene våre viser samme produkt hos flere apotek der vi har matchet dem.

Spørsmål og svar

Er Apotekhjem et ekte apotek?

Ja. Apotekhjem er nettbutikken til Fyrstikktorget Apotek i Oslo, et uavhengig og norskeid apotek.

Har Apotekhjem tilbud?

Ja, Apotekhjem har løpende kampanjepriser. Denne siden viser tilbudene som er aktive akkurat nå, sortert etter størst rabatt.

Er Apotekhjem billigst?

Det varierer fra vare til vare. Sammenlign per produkt på kategorisidene våre, der ser du pris og pris per dose hos alle apotekene vi dekker.

Se også