Apotektilbud.no

Sammenlign priser fra norske nettbutikker

Tannkrem og munnpleie på tilbud

Her finner du tannkrem, munnskyll, tanntråd og annen munnpleie på tilbud fra de store norske apotekene. Apotekene fører spesialproduktene du ikke finner i dagligvaren — Flux, Zendium, Duraphat og sensitiv-serier — og kjører jevnlige kampanjer på dem. Vi viser pris per 100 ml på munnskyll og flytende produkter, slik at store og små flasker kan sammenlignes direkte.

Produkter
100
Fra
12 kr
Merker
28
Butikker
7

Munnpleie på tilbud nå

100 produkter fra norske apotek. Sist oppdatert 4. oktober 2026 kl. 08:07.

12 / 100, største rabatt

-70%
Boots Expert Angled Mellomromsbørste 0,7mm

Boots

Boots Expert Angled Mellomromsbørste 0,7mm

kr 27kr 90

Boots apotek

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%Ekte tilbud

Jordan

Jordan Clinic Gum Protector Fluorskyll mintsmak 500 ml

kr 32kr 105

Vitusapotek · 6,30 kr/100 ml

Se tilbud
-70%Ekte tilbud

Jordan

Jordan Clinic Fluoride Protection fluorskyll 500 ml

kr 32kr 105

Vitusapotek · 6,30 kr/100 ml

Se tilbud
-50%

Metode

Metode tannkrem til barn 0–6 år jordbærsmak 50 ml

kr 19kr 37

Apotek 1 · 37 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Jordan

Jordan Green Clean Soft tannbørste 1 stk

kr 26kr 53

Boots apotek · 26 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Jordan

Jordan Clinic Gum Protector tannkrem 75 ml

kr 28kr 56

Apotek 1 · 37 kr/100 ml

Se tilbud
-50%Ekte tilbud

Parodontax

Parodontax Active Gum Repair 75 ml

kr 30kr 60

Apotek 1 · 40 kr/100 ml

Se tilbud
-50%Ekte tilbud

Parodontax

Parodontax Complete Protection tannkrem 75 ml

kr 30kr 60

Apotek 1 · 40 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Metode

Metode fluortabletter 0,25mg appelsinsmak 150 stk

kr 35kr 70

Apotek 1 · 0,23 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%Ekte tilbud

Sensodyne

Sensodyne Repair & Protect Deep Repair tannkrem 75 ml

kr 35kr 70

Apotek 1 · 47 kr/100 ml

Se tilbud
-50%Ekte tilbud

Sensodyne

Sensodyne Clinical Repair Active White Sensitive Tannkrem 75ml

kr 35kr 70

Apotek 1 · 47 kr/100 ml

Se tilbud
-50%Ekte tilbud

Sensodyne

Sensodyne Clinical Repair Deep Clean Tannkrem 75ml

kr 35kr 70

Apotek 1 · 47 kr/100 ml

Se tilbud

Utvalgte munnpleietilbud

Største rabatt

Boots Expert Angled Mellomromsbørste 0,7mm

27 kr · −70%

Lavest pris per enhet

Jordan Clinic Gum Protector Fluorskyll mintsmak 500 ml

6,30 kr/100 ml · 32 kr · Vitusapotek

Lavest pris

Colgate Triple Action Tannbørste Medium - 1 stk.

12 kr · Med24

Om munnpleiekjøp på apoteket

Apotekets munnpleiehylle handler om spesialbehov: høyfluorid-tannkrem (Duraphat krever resept, andre høyfluorid-varianter ikke), tørrmunn-produkter, sensitive tenner og barnetannkrem. På standardtannkrem er dagligvaren ofte billigere — men på spesialproduktene er apotekene alene, og der er prisforskjellene mellom kjedene verdt å sjekke.

Munnskyll er volumvare. Flux-flaskene finnes i flere størrelser, og literprisen faller med størrelsen. Bruker du fluorskyll daglig etter tannlegens råd, er storflasken på kampanje det beste kjøpet.

Spørsmål og svar

Når er tannkrem billigst på apoteket?

Munnpleiekampanjene roterer gjennom året uten fast sesong. Multi-kjøpstilbud («3 for 2») er vanligst — de lønner seg på forbruksvarer som tannkrem og skyll du uansett bruker opp.

Hvorfor koster tannkrem mer på apoteket enn i butikken?

Standardtannkrem er ofte billigere i dagligvaren. Apotekets styrke er spesialproduktene — høyfluorid, tørrmunn, sensitiv — som dagligvaren ikke fører, og der bør du sammenligne apotekene mot hverandre i stedet.

Hva er forskjellen på Flux-variantene?

Flux finnes med ulik fluorkonsentrasjon og smak, for barn og voksne. Sjekk konsentrasjonen (angitt i ppm) mot tannlegens anbefaling før du velger på pris.

Se også