Apotektilbud.no

Sammenlign priser fra norske nettbutikker

Hudpleie på tilbud: Dagens beste hudpleiepriser

Her finner du hudpleie på tilbud fra de store norske apotekene: ansiktskrem, serum, rens, bodylotion, håndkrem og deodorant fra merker som CeraVe, La Roche-Posay, Vichy, Avène og Cosmica. Apotekene kjører hyppige hudpleiekampanjer — «2 for 1» og opptil 50 prosent — og vi viser pris per 100 ml der volumet er kjent, slik at du kan sammenligne på tvers av pakningsstørrelser.

Produkter
100
Fra
27 kr
Merker
48
Butikker
7

Hudpleie på tilbud nå

100 produkter fra norske apotek. Sist oppdatert 4. oktober 2026 kl. 08:07.

12 / 100, største rabatt

-70%

Perspirex

Perspirex Strong Antiperspirant 20 ml

kr 51kr 170

Boots apotek · 255 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%

No7

No7 Foaming Cleanser Oily Skin 150ML

kr 54kr 180

Boots apotek · 36 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%Ekte tilbud

Cosmica

Cosmica Body Lotion Moist Mildt Parfymert 400ml

kr 65kr 215

Vitusapotek · 16 kr/100 ml

Se tilbud
-70%

Cosmica

Cosmica Anti Age Smoothing Eye Cream u/p, 15 ml

kr 83kr 275

Apotek 1 · 550 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%Ekte tilbud

Shakeup

Shakeup Calm As You Are Post-Shave Lotion 125 ml

kr 89kr 295

Vitusapotek · 71 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%
Scholl Velvet Ultr Coarse Ref 2 stk

Scholl

Scholl Velvet Ultr Coarse Ref 2 stk

kr 93kr 310

Boots apotek

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%Ekte tilbud

Avène

Avène Cleanance AHA Exfoliating Serum, 30 ml

kr 126kr 420

Vitusapotek · 420 kr/100 ml

Se tilbud
-70%

Ren Clean Skincare

REN Clean Skincare Evercalm Relief serum 30 ml

kr 228kr 760

Apotek 1 · 760 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-63%
So Eco Exfoliating Bath Set - 1 stk.

So Eco

So Eco Exfoliating Bath Set - 1 stk.

kr 111kr 299

Med24

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-60%

Mixsoon

Mixsoon H.C.T. Essence - 50 ml.

kr 201kr 503

Med24 · 402 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-59%

Mary&May

Mary&May 6 Peptide complex Serum - 30 ml.

kr 114kr 279

Med24 · 380 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-56%

Mádara Organic Skincare

Mádara SOS+ SENSITIVE Night Cream - 70 ml.

kr 231kr 525

Med24 · 330 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

Utvalgte hudpleietilbud

Største rabatt

Perspirex Strong Antiperspirant 20 ml

51 kr · −70%

Lavest pris per enhet

Cosmica Body Lotion Moist Mildt Parfymert 400ml

16 kr/100 ml · 65 kr · Vitusapotek

Lavest pris

Boots Everyday Håndkrem Kokos og Mandel 100ml

27 kr · Boots apotek

Slik gjør du et godt hudpleiekjøp på apoteket

Apotekhudpleie konkurrerer på innhold, ikke emballasje. Merkene apotekene fører er gjennomgående godt dokumenterte, og seriene med niacinamid, hyaluronsyre eller salisylsyre finnes i både premium- og budsjettvarianter. Sammenlign virkestoffene på innholdsfortegnelsen før du betaler for merkenavnet.

Kampanjene roterer mellom merkene. La Roche-Posay, Vichy og CeraVe går på tilbud med jevne mellomrom hos minst ett av apotekene, så trenger du ikke produktet i dag, lønner det seg å vente på neste rotasjon — eller sjekke denne siden, som viser hvor kampanjen går akkurat nå.

Store formater lønner seg på basisproduktene. Rens, bodylotion og fuktighetskrem du bruker daglig, er billigst i de største pakningene målt per 100 ml. Serum og spesialprodukter brukes i små mengder, så der betyr pakningsstørrelsen mindre.

Spørsmål og svar

Når har apotekene hudpleiesalg?

Hudpleiekampanjer går hele året i rotasjon mellom merkene, med ekstra trykk rundt Black Week i november og januarsalget. «2 for 1»-kampanjer er den vanligste tilbudsformen.

Er apotekhudpleie bedre enn vanlig hudpleie?

Apotekene fører merker med god dokumentasjon og få irriterende tilsetningsstoffer, ofte utviklet for sensitiv hud. Om det er «bedre» avhenger av huden din, men prisnivået spenner fra budsjett til premium, så det finnes gode kjøp i alle klasser.

Hva er forskjellen på ansiktspleie og kroppspleie i prisene her?

Vi henter begge kategoriene fra apotekene og viser dem samlet på denne siden. Pris per 100 ml gjør det enkelt å se at kroppsprodukter normalt koster en brøkdel av ansiktsprodukter per volum.

Se også