Apotektilbud.no

Sammenlign priser fra norske nettbutikker

Boots apotek tilbud: Dagens rabatter

Her finner du dagens tilbud fra Boots apotek, hentet direkte fra boots.no flere ganger daglig. Boots oppgir førpriser på kampanjevarene og er kjent for «3 for 2»-tilbud og ukestilbud på det reseptfrie sortimentet.

Tilbud
126
Fra
26 kr
Kategorier
6
Opptil
−70%

126 produkter. Sist oppdatert 4. oktober 2026 kl. 08:07.

-70%

Nytti

Nytti Aloe Vera Body Lotion 150ml

kr 42kr 140

Boots apotek · 28 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%

Soltan

Soltan Kids Protect & Moisturise Sun Lotion SPF 50+ 400ml

kr 54kr 180

Boots apotek · 13 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%

Vichy

Vichy Capital Soleil Dry Touch Protective Face Fluid SPF30, 50 ml

kr 96kr 320

Boots apotek · 192 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%

Sun Luxious

Sun Luxious Glow SPF50+

kr 105kr 350

Boots apotek

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%

Sun Luxious

Sun Luxious Daily Protection SPF50+

kr 105kr 350

Boots apotek

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%

Vichy

Vichy Capital Soleil hydrating protect water solspray SPF30 200ml

kr 114kr 380

Boots apotek · 57 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%

Soltan

Soltan family pack solkrem og aftersun

kr 120kr 400

Boots apotek

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%

Vichy

Vichy Capital Soleil Solar Eco-Designed Milk Face & Body SPF50+, 200 ml

kr 126kr 420

Boots apotek · 63 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%

Nycoplus

Nycoplus Jern 27mg tabletter 100 stk

kr 75kr 250

Boots apotek · 0,75 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%Ekte tilbud

Nycoplus

Nycoplus Omega-3 geleputer med jod og d-vitamin tropisk smak 30 stk

kr 125kr 250

Boots apotek · 4,16 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%Ekte tilbud

Nycoplus

Nycoplus Omega-3 basic kapsler 90stk

kr 140kr 280

Boots apotek · 1,56 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%Ekte tilbud

Nycoplus

Nycoplus Omega-3 multi kapsler 90 stk

kr 150kr 300

Boots apotek · 1,67 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%Ekte tilbud

Nycoplus

Nycoplus Vegansk Omega-3 fra alger 30stk

kr 150kr 300

Boots apotek · 5,00 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%Ekte tilbud

Nycoplus

Nycoplus Høykonsentrert Omega-3 1000mg kapsler 120 stk

kr 210kr 420

Boots apotek · 1,75 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-40%Ekte tilbud

Nycoplus

NYCOPLUS Høykonsentrert Omega-3 500 mg

kr 162kr 270

Boots apotek

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%

Ormsalva

Ormsalva Insane stick 50ml

kr 75kr 250

Boots apotek · 150 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%

No7

No7 Foaming Cleanser Oily Skin 150ML

kr 54kr 180

Boots apotek · 36 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Cetaphil

Cetaphil Softening Cream, 100 g

kr 80kr 160

Boots apotek · 80 kr/100 g

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Cerave

CeraVe Hydrating Cleanser 236 ml

kr 85kr 170

Boots apotek · 36 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Cerave

CeraVe Blemish Control Cleanser 236 ml

kr 100kr 200

Boots apotek · 42 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Avène

Avène Cleanance Micellar Water, 400 ml

kr 175kr 350

Boots apotek · 44 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-40%

Eucerin

Eucerin DermatoCLEAN Cleansing Gel, 200 ml

kr 120kr 200

Boots apotek · 60 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-40%

Eucerin

Eucerin Anti-Pigment Cleansing Gel, 200 ml

kr 126kr 210

Boots apotek · 63 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-40%Ekte tilbud

Avène

Avène Gentle Eye Makeup Remover 125 ml

kr 144kr 240

Boots apotek · 115 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%

Lactrase

Lactrase Kapsler, 30 stk.

kr 60kr 200

Boots apotek · 2,00 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

A-Derma

A-Derma Exomega Control Emollient Spray, 200 ml

kr 160kr 320

Boots apotek · 80 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

A-Derma

A-Derma Exomega Control Shower Oil, 750 ml

kr 240kr 480

Boots apotek · 32 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-40%

Eucerin

Eucerin Aquaphor Soothing Skin Balm, 45 ml

kr 108kr 180

Boots apotek · 240 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%
Boots Expert Angled Mellomromsbørste 0,7mm

Boots

Boots Expert Angled Mellomromsbørste 0,7mm

kr 27kr 90

Boots apotek

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Jordan

Jordan Green Clean Soft tannbørste 1 stk

kr 26kr 53

Boots apotek · 26 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Jordan

Jordan Clinic Gum Protector tannkrem 75 ml

kr 33kr 67

Boots apotek · 45 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Jordan

Jordan Clinic Gum Protector Fluorskyll mintsmak 500 ml

kr 55kr 110

Boots apotek · 11 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

Om å handle apotekvarer hos Boots apotek

Boots apotek har rundt 160 apotek i Norge og er del av det internasjonale Boots-konsernet. Nettbutikken kjører ukestilbud og «3 for 2»-kampanjer, særlig på hudpleie, munnpleie og egenpleie, i tillegg til kjedens egne No7- og Boots-merker.

«3 for 2» lønner seg på forbruksvarer du uansett bruker opp — tannkrem, deodorant, solkrem — men regn alltid enhetsprisen mot konkurrentenes vanlige pris før du fyller kurven.

Spørsmål og svar

Når har Boots apotek tilbud?

Boots kjører ukestilbud og faste «3 for 2»-kampanjer gjennom hele året. Denne siden fanger opp kampanjene ved hver prishenting.

Hva er «tilbud nr 7» hos Boots?

No7 er Boots sitt eget hudpleiemerke, som jevnlig er på kampanje. Søker du «boots tilbud nr 7», er det No7-kampanjene du leter etter — de vises her når de er aktive.

Hva er Boots best på?

«3 for 2»-mekanikken på forbruksvarer og egne merker som No7. Kjeden har også et godt utvalg innen fotpleie og førstehjelp.

Se også