Apotektilbud.no

Sammenlign priser fra norske nettbutikker

Apotek 1 tilbud: Dagens rabatter

Her finner du dagens tilbud fra Apotek 1, hentet direkte fra apotek1.no flere ganger daglig. Apotek 1 oppgir førpriser på kampanjevarene, så du ser reelle rabatter på solkrem, vitaminer, hudpleie og resten av det reseptfrie sortimentet — samlet og sortert etter størst rabatt.

Tilbud
200
Fra
19 kr
Kategorier
5
Opptil
−70%

200 produkter. Sist oppdatert 4. oktober 2026 kl. 08:07.

-70%

Avène

Avène Sun Stick SPF 50+ 8 g

kr 66kr 220

Apotek 1 · 825 kr/100 g

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Cosmica

Cosmica Sun solkrem ansikt SPF20 50 ml

kr 115kr 230

Apotek 1 · 230 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

La Roche-Posay

La Roche-Posay Anthelios Uvm Oil Co solkrem SPF50+ 50 ml

kr 170kr 340

Apotek 1 · 340 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Nuxe

Nuxe Sun solkrem ansikt SPF30 50 ml

kr 173kr 345

Apotek 1 · 345 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Nuxe

Nuxe Sun Melting Sun Face Cream SPF50+ 50ml

kr 178kr 355

Apotek 1 · 355 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Nuxe

Nuxe Sun solspray ansikt og kropp SPF 30 150 ml

kr 205kr 410

Apotek 1 · 137 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Nuxe

Nuxe Sun Lotion Face & Body SPF30 150 ml

kr 225kr 450

Apotek 1 · 150 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Nuxe

Nuxe Tanning Sun Oil Spray SPF 30 150 ml

kr 240kr 480

Apotek 1 · 160 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Vitaminbjørner

Vitaminbjørner Vegansk Multivitamin Tyggbare bjørner, Fersken, 60 stk.

kr 75kr 150

Apotek 1 · 1,25 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Berocca

Berocca Energy Gummies 60 stk

kr 88kr 175

Apotek 1 · 1,46 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Priorin

Priorin DailyHair Shine Gummies 30 stk

kr 110kr 220

Apotek 1 · 3,67 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Gerimax

Gerimax Daglig Energi tabletter 90 stk

kr 185kr 370

Apotek 1 · 2,06 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-40%

Complete

Tranebær C-vitamin kapsler 60stk

kr 144kr 240

Apotek 1 · 2,40 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%

Cosmica

Cosmica Anti Age Smoothing Eye Cream u/p, 15 ml

kr 83kr 275

Apotek 1 · 550 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%

Ren Clean Skincare

REN Clean Skincare Evercalm Relief serum 30 ml

kr 228kr 760

Apotek 1 · 760 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%
Nuxe Rêve de Miel leppepomade 4 g

Nuxe

Nuxe Rêve de Miel leppepomade 4 g

kr 75kr 150

Apotek 1

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Aco

ACO Spotless 2-i-1 ansiktsgel 50 ml

kr 80kr 160

Apotek 1 · 160 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%Ekte tilbud

Dr. Greve Pharma

Dr. Greve Pharma Farget Dagkrem SPF15 50ml

kr 80kr 160

Apotek 1 · 160 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Cosmica

Cosmica Pure Glow Renewing Cleanser, 150 ml

kr 105kr 210

Apotek 1 · 70 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Cosmica

Cosmica Face Moisturising nattkrem normal/kombinert 50 ml

kr 108kr 215

Apotek 1 · 215 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Embryolisse

Embryolisse rensemelk vannfast sminkefjerner 200 ml

kr 113kr 225

Apotek 1 · 56 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Metode

Metode tannkrem til barn 0–6 år jordbærsmak 50 ml

kr 19kr 37

Apotek 1 · 37 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Jordan

Jordan Clinic Gum Protector tannkrem 75 ml

kr 28kr 56

Apotek 1 · 37 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%Ekte tilbud

Parodontax

Parodontax Complete Protection tannkrem 75 ml

kr 30kr 60

Apotek 1 · 40 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%Ekte tilbud

Parodontax

Parodontax Active Gum Repair 75 ml

kr 30kr 60

Apotek 1 · 40 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%Ekte tilbud

Sensodyne

Sensodyne Repair & Protect Whitening tannkrem 75 ml

kr 35kr 70

Apotek 1 · 47 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%Ekte tilbud

Sensodyne

Sensodyne Repair & Protect Deep Repair tannkrem 75 ml

kr 35kr 70

Apotek 1 · 47 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%Ekte tilbud

Sensodyne

Sensodyne Clinical Repair Deep Clean Tannkrem 75ml

kr 35kr 70

Apotek 1 · 47 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%Ekte tilbud

Sensodyne

Sensodyne Clinical Repair Active White Sensitive Tannkrem 75ml

kr 35kr 70

Apotek 1 · 47 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Physiomer

Physiomer Mentol Saltvannsnesespray 20 ml

kr 48kr 95

Apotek 1 · 238 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Physiomer

Physiomer Baby Nesespray 115 ml

kr 75kr 150

Apotek 1 · 65 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Physiomer

Physiomer Nesespray Jet Normal 135 ml

kr 82kr 163

Apotek 1 · 60 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Physiomer

Physiomer Strong Jet Nesespray 210 ml

kr 88kr 175

Apotek 1 · 42 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-40%Ekte tilbud

Fribol

Fribol sukkerfrie hoste/hals drops sterk 60g

kr 54kr 90

Apotek 1 · 90 kr/100 g

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

Om å handle apotekvarer hos Apotek 1

Apotek 1 er Norges største apotekkjede med rundt 460 apotek og et bredt nettsortiment. Kjeden kjører løpende nettkampanjer, ofte med opptil 50 prosent på sesongvarer som solkrem, og har et stort eget merkevaresortiment med lave grunnpriser.

Sammenlign gjerne Apotek 1-prisen mot de andre kjedene før du kjøper; kategorisidene våre viser samme produkt hos flere apotek der vi har matchet dem, med pris per dose utregnet.

Spørsmål og svar

Når har Apotek 1 tilbud?

Apotek 1 kjører nettkampanjer løpende hele året, med sesongtopper på solkrem om sommeren og forkjølelses- og vitaminprodukter om vinteren. Denne siden viser kampanjene som er aktive akkurat nå.

Har Apotek 1 rabattkoder?

Apotek 1 bruker i hovedsak medlemsfordeler (Apotek 1-appen) og priskampanjer fremfor rabattkoder. Tilbudene på denne siden krever ingen kode — prisene gjelder alle.

Hva er Apotek 1 best på?

Bredt sortiment og mange fysiske apotek for klikk og hent. Egne merkevarer gir lave grunnpriser på basisvarer som plaster, vitaminer og hudpleie.

Se også