Apotektilbud.no

Sammenlign priser fra norske nettbutikker

Vitusapotek tilbud: Dagens rabatter

Her finner du dagens tilbud fra Vitusapotek, hentet direkte fra vitusapotek.no flere ganger daglig. Vitusapotek oppgir førpriser på kampanjevarene, så du ser reelle rabatter — inkludert kjedens hyppige «2 for 1»-kampanjer på hudpleie og solkrem.

Tilbud
9
Fra
18 kr
Kategorier
3
Opptil
−70%

9 produkter. Sist oppdatert 4. oktober 2026 kl. 08:07.

-70%Ekte tilbud

Shakeup

Shakeup Calm As You Are Post-Shave Lotion 125 ml

kr 89kr 295

Vitusapotek · 71 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%Ekte tilbud

Avène

Avène Cleanance AHA Exfoliating Serum, 30 ml

kr 126kr 420

Vitusapotek · 420 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

Dermalogica

Dermalogica Special Cleansing Gel refill 500 ml

kr 652

Medlemspris · Ordinær pris kr 815

Vitusapotek · 130 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

Dermalogica

Dermalogica Daily Microfoliant 75 g

kr 716

Medlemspris · Ordinær pris kr 895

Vitusapotek · 955 kr/100 g

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

Dermalogica

Dermalogica Skin Smoothing Cream 100 ml

kr 816

Medlemspris · Ordinær pris kr 1 020

Vitusapotek · 816 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%Ekte tilbud

Cosmica

Cosmica Body Lotion Moist Mildt Parfymert 400ml

kr 65kr 215

Vitusapotek · 16 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%Ekte tilbud

Jordan

Jordan Clinic Fluoride Protection fluorskyll 500 ml

kr 32kr 105

Vitusapotek · 6,30 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%Ekte tilbud

Jordan

Jordan Clinic Gum Protector Fluorskyll mintsmak 500 ml

kr 32kr 105

Vitusapotek · 6,30 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-70%Ekte tilbud

Vicks

Vicks Triple Action halstabletter 72 g

kr 18kr 60

Vitusapotek

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

Om å handle apotekvarer hos Vitusapotek

Vitusapotek er Norges nest største apotekkjede med rundt 310 apotek, eid av NMD/McKesson. Nettbutikken kjører jevnlige kampanjer med tydelige førpriser, og «2 for 1»-mekanikken brukes ofte på hudpleie, solkrem og munnpleie.

Merk at «2 for 1»-tilbud gir lav enhetspris bare hvis du faktisk trenger to. Vi viser prisen per produkt; kampanjeteksten ser du hos apoteket når du klikker deg videre.

Spørsmål og svar

Når har Vitusapotek tilbud?

Vitusapotek kjører nettkampanjer kontinuerlig, med «2 for 1» som fast mekanikk på skjønnhet og egenpleie. Kampanjene skifter typisk ukentlig eller månedlig.

Har Vitusapotek rabattkoder?

Vitusapotek bruker i hovedsak priskampanjer og medlemsprogram (Vi+) fremfor rabattkoder. Tilbudene her krever ingen kode.

Hva er Vitusapotek best på?

Sterke kampanjer på hudpleie og skjønnhet, godt utvalg i apotekets egne serier, og mange fysiske apotek for henting.

Se også