Apotektilbud.no

Sammenlign priser fra norske nettbutikker

Farmasiet: Rabattkoder og dagens tilbud

Her finner du dagens tilbud fra Farmasiet — og svaret på det mange egentlig lurer på: du trenger sjelden en rabattkode for å få rabatt. Farmasiet kjører løpende priskampanjer med tydelige førpriser, og vi henter dem direkte fra farmasiet.no flere ganger daglig. Under tilbudslisten finner du de faktiske rabattordningene som finnes.

Tilbud
200
Fra
15 kr
Kategorier
4
Opptil
−50%

200 produkter. Sist oppdatert 4. oktober 2026 kl. 08:07.

-50%Ekte tilbud

Avène

Avène Sun Face B-Protect SPF50+, 30 ml

kr 100kr 199

Farmasiet · 332 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-40%Ekte tilbud

A-Derma

A-Derma protect X-Trem stick SPF50+ 8 g

kr 137kr 229

Farmasiet · 1 718 kr/100 g

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-40%Ekte tilbud

A-Derma

A-Derma Protect Cream SPF50+, 40 ml

kr 137kr 229

Farmasiet · 344 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-40%Ekte tilbud

Haruharu Wonder

haruharu wonder Black Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SPF50+/PA++++ 50 ml

kr 149kr 249

Farmasiet · 299 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-40%Ekte tilbud

A-Derma

A-Derma Protect AH After Sun Lotion 250 ml

kr 155kr 259

Farmasiet · 62 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-40%

Q+A

Q+A Squalane Hydrating Daily Sunscreen SPF 50, 50 ml

kr 167kr 279

Farmasiet · 335 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-40%

Q+A

Q+A Niacinamide Balancing Daily Sunscreen SPF 50, 50 ml

kr 167kr 279

Farmasiet · 335 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-40%

Q+A

Q+A Peptide Renewing Daily Sunscreen SPF 50, 50 ml

kr 167kr 279

Farmasiet · 335 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%Ekte tilbud

Frisk

Frisk Arctic Omega-3 Gravid, 80 stk.

kr 160kr 319

Farmasiet · 1,99 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Raw Naturals

RAW Naturals Million Dollar Bronze Cream 75 ml

kr 80kr 159

Farmasiet · 106 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Idun Minerals

IDUN Minerals Repairing Multi Balm 50 ml

kr 145kr 289

Farmasiet · 289 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-45%

Skybottle

Skybottle Blue Agave Fragrance-free Lip Syrup, 10 ml

kr 82kr 149

Farmasiet · 820 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-45%

Idun Minerals

IDUN Minerals Lip Lusher, Sandra, 8 ml

kr 109kr 199

Farmasiet · 1 368 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-45%
Skybottle Volumizing Color Lip Balm, 03 Adore Pink, 3,5 g

Skybottle

Skybottle Volumizing Color Lip Balm, 03 Adore Pink, 3,5 g

kr 109kr 199

Farmasiet

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-45%
Skybottle Volumizing Color Lip Balm, 02 Dear Coral, 3,5 g

Skybottle

Skybottle Volumizing Color Lip Balm, 02 Dear Coral, 3,5 g

kr 109kr 199

Farmasiet

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-45%

Idun Minerals

IDUN Minerals Moisturizing Mineral Skin Tint SPF 30, Tan/Deep, 27 ml

kr 175kr 318

Farmasiet · 648 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-45%

Idun Minerals

IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation, Helga, Mørk, 30 ml

kr 214kr 389

Farmasiet · 713 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-38%Ekte tilbud

Beurer

Beurer SC Plaque Eraser Børstehoder, 4 stk.

kr 185kr 299

Farmasiet · 46 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-38%Ekte tilbud

Beurer

Beurer SC Premium Whiten Børstehoder, 4 stk.

kr 185kr 299

Farmasiet · 46 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

Om å handle apotekvarer hos Farmasiet

Farmasiet er Norges største rene nettapotek. Prisnivået er gjennomgående lavt, og nettbutikken oppgir pris per dose på mange varer — samme sammenligning som vi gjør på tvers av alle apotekene.

Om rabattkoder: Farmasiet har dokumenterte rabattordninger for studenter (via Studentkortet) og enkelte medlemsprogrammer som OBOS. Utover det er «rabattkodene» du finner på kupongsider oftest utløpte eller generiske velkomsttilbud. Tilbudene på denne siden krever ingen kode — prisene gjelder alle, nå.

Spørsmål og svar

Finnes det en Farmasiet-rabattkode?

Av og til, men sjeldnere enn kupongsidene gir inntrykk av. Reelle, dokumenterte ordninger er studentrabatt via Studentkortet og medlemsfordeler som OBOS-rabatten. De løpende priskampanjene — som du ser på denne siden — krever ingen kode.

Har Farmasiet studentrabatt?

Ja, Farmasiet har hatt studentrabatt gjennom Studentkortet. Sjekk studentkortet.no for gjeldende sats og vilkår før du handler.

Er Farmasiet billigst?

Ofte, men ikke alltid. Farmasiet har lave grunnpriser, men kjedene slår dem jevnlig på kampanjevarer. Kategorisidene våre viser hvem som er billigst per produkt akkurat nå.

Hvor rask er leveringen fra Farmasiet?

Farmasiet leverer normalt på 1-4 virkedager avhengig av sted, med gratis frakt over et beløpsnivå som kan endres — sjekk gjeldende fraktvilkår hos Farmasiet.

Se også