Apotektilbud.no

Sammenlign priser fra norske nettbutikker

Apotera: Rabattkoder og dagens tilbud

Her finner du dagens tilbud fra Apotera — og en ærlig oversikt over rabattkodesituasjonen: Apotera konkurrerer først og fremst på lave grunnpriser og kampanjer, ikke koder. Vi henter prisene direkte fra apotera.no flere ganger daglig og viser rabattene mot Apoteras egne førpriser.

Tilbud
200
Fra
15 kr
Kategorier
5
Opptil
−52%

200 produkter. Sist oppdatert 4. oktober 2026 kl. 08:07.

-50%

Nivea

Nivea Sun Face Triple Protect Fluid SPF 50+ - 40 ml.

kr 80kr 159

Apotera · 200 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%Ekte tilbud

Suntique

Suntique I’m Derma Relief Sun Stick SPF 50+ 15 g

kr 120kr 239

Apotera · 800 kr/100 g

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Nuxe

Nuxe Melting Sun Face Cream SPF 50 50 ml

kr 125kr 249

Apotera · 250 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Nuxe

Nuxe Sun Melting Sun Face Cream SPF50+ 50ml

kr 160kr 319

Apotera · 320 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Nuxe

Nuxe Melting Sun Lotion SPF 50 150 ml

kr 170kr 339

Apotera · 113 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Nuxe

NUXE Sun Melting Spray SPF50 150 ml

kr 185kr 369

Apotera · 123 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Nuxe

NUXE Sun Oil Spray Face & Body SPF50 150 ml

kr 190kr 379

Apotera · 127 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-30%

Avène

Avène Sun Reflexe SPF50+, 30 ml

kr 118kr 169

Apotera · 393 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-52%Ekte tilbud

Pro-Ven

Pro-Ven Reise melkesyrebakterier 14 kapsler

kr 86kr 179

Apotera · 6,14 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-40%

Pro-Ven

Pro-Ven Urgent-C daglig immunstøtte 30 stk

kr 149kr 249

Apotera · 4,97 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-25%

Pro-Ven

Pro-Ven Fit for School melkesyrebakterier 30 stk

kr 209kr 279

Apotera · 6,97 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-25%Ekte tilbud

Pro-Ven

Pro-Ven Daglig Pluss 14 kapsler

kr 224kr 299

Apotera · 16 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-25%Ekte tilbud

Pro-Ven

Pro-Ven ShapeLine melkesyrebakterier 30 kapsler

kr 337kr 449

Apotera · 11 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-20%Ekte tilbud

Sana-Sol

Sana-Sol D-Boost brusetablett skogsbærsmak 20 stk

kr 39kr 49

Apotera · 1,95 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-25%

Alvita

Alvita Infrarød Termometer 1stk

kr 479kr 639

Apotera · 479 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%
Nuxe Rêve de Miel leppepomade 4 g

Nuxe

Nuxe Rêve de Miel leppepomade 4 g

kr 60kr 119

Apotera

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%
Nuxe Sweet Lemon Moisturizing Lip stick 4 g

Nuxe

Nuxe Sweet Lemon Moisturizing Lip stick 4 g

kr 65kr 129

Apotera

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%Ekte tilbud

Nuxe

Nuxe Very Rose Lip Balm 15 g

kr 79kr 158

Apotera · 527 kr/100 g

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%Ekte tilbud

Idun Minerals

IDUN Minerals Repairing Multi Balm 50 ml

kr 85kr 169

Apotera · 170 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Nuxe

Nuxe Sweet Lemon Lip Balm 15 ml

kr 100kr 199

Apotera · 667 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Nuxe

Nuxe Rêve de Miel lipgloss med honning 10 ml

kr 100kr 199

Apotera · 1 000 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Idun Minerals

IDUN Minerals Len Tinted Day Cream Deep 50 ml

kr 100kr 199

Apotera · 200 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-50%

Idun Minerals

IDUN Minerals Mineral Skin Tint SPF 30, Deep, 27 ml

kr 110kr 219

Apotera · 407 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-21%

The Eco Gang

The Eco Gang Plantebasert tannbørste Sensitiv lilla 1 stk

kr 19kr 24

Apotera · 19 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-21%Ekte tilbud

Flux

Flux Fluorskyll 0,2% Cool Mint 90ml

kr 22kr 28

Apotera · 24 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-21%

Tepe

TePe Colour Compact Extra Soft Tannbørste Turkis 1 stk

kr 23kr 29

Apotera · 23 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-21%Ekte tilbud

Flux

Flux Drops Stikkelsbær 30stk

kr 31kr 39

Apotera · 1,03 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-21%

Solidox

Solidox Tannkrem Total Beskyttelse 125ml

kr 50kr 63

Apotera · 40 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-21%Ekte tilbud

Flux

Flux Fluorskyll 0,2% Jordbær Junior 500ml

kr 62kr 78

Apotera · 12 kr/100 ml

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-20%Ekte tilbud

Flux

Flux Fresh Fruit Tyggegummi Pose 45 stk

kr 47kr 59

Apotera · 1,04 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

-20%Ekte tilbud

Flux

Flux Fresh Fruit Tyggegummi Boks 45 stk

kr 47kr 59

Apotera · 1,04 kr/stk

Se tilbud

Ingen andre priser funnet

Om å handle apotekvarer hos Apotera

Apotera er nettapotek-utfordreren i det norske markedet, med aggressive priser på merkevarer innen hudpleie, kosttilskudd og egenpleie. Sortimentet på nett er stort, og prisene ligger ofte under kjedenes ordinærpriser.

Om rabattkoder: Apotera har tidvis velkomst- og studentrabatter. Kupongsidenes «Apotera-rabattkoder» er ofte utløpte — de løpende kampanjene på denne siden krever ingen kode. Merk at vår Apotera-dekning foreløpig er delvis; antall produkter herfra vil øke.

Spørsmål og svar

Finnes det en Apotera-rabattkode?

Apotera kjører tidvis velkomsttilbud og studentrabatt, men de fleste «rabattkodene» på kupongsider er utløpte eller gjelder alle. De reelle besparelsene ligger i kampanjeprisene, som denne siden overvåker.

Er Apotera et ekte apotek?

Ja, Apotera er et norsk nettapotek med apotekkonsesjon, underlagt samme regelverk og tilsyn som de fysiske kjedene.

Er Apotera billigst?

Apotera priser seg aggressivt og er ofte billigst på merkevarer i normalpris, men kjedenes kampanjer slår dem jevnlig på enkeltprodukter. Sammenlign per produkt på kategorisidene våre.

Se også