Apotektilbud.no

Sammenlign priser fra norske nettbutikker

Ibux: Priser hos apotekene nå

Her ser du dagens priser på Ibux hos Apotek 1, Vitusapotek, Boots, Farmasiet, Apotera, Med24 og Apotekhjem — alle styrker og former, med pris per tablett utregnet. Ibux (ibuprofen) finnes i 200, 400 og 600 mg, som tabletter, kapsler og gel, og prisene varierer mellom apotekene.

Produkter
9
Fra
46 kr
Merker
1
Butikker
7

Ibux: priser nå

9 produkter fra norske apotek. Sist oppdatert 4. oktober 2026 kl. 08:07.

9 / 9, pris per enhet

Billigste

Ibux

Ibux 200 mg tabletter 20 stk

kr 46

Med24 · 2,30 kr/stk

Se tilbud

Ibux

Ibux 400 mg tabletter 20 stk

kr 61

Apotera · 3,05 kr/stk

Se tilbud

Ibux

Ibux 200 mg kapsler 20 stk

kr 64

Farmasiet · 3,20 kr/stk

Se tilbud

Ibux

Ibux tabletter 400 mg 10stk

kr 48

Med24 · 4,80 kr/stk

Se tilbud

Ibux

Ibux 400 mg kapsler 10 stk

kr 59

Farmasiet · 5,90 kr/stk

Se tilbud

Ibux

Ibux 50 mg/g gel 100 g

kr 198

Med24 · 198 kr/100 g

Se tilbud

Ibux

Ibux 50 mg/g gel 50 g

kr 109

Med24 · 218 kr/100 g

Se tilbud

Ibux

Ibux 20 mg/ml mikstur jordbærsmak 100 ml

kr 87

Farmasiet · 87 kr/100 ml

Se tilbud

Ibux

Ibux 40 mg/ml mikstur jordbærsmak 100 ml

kr 106

Med24 · 106 kr/100 ml

Se tilbud

Beste priser per enhet

Lavest pris per enhet

Ibux 200 mg tabletter 20 stk

2,30 kr/stk · 46 kr · Med24

Om ibux-kjøpet

Styrken må med i sammenligningen: 400 mg-pakninger koster sjelden det dobbelte av 200 mg, så pris per gram virkestoff er lavest i de sterkere variantene. 600 mg er reseptbelagt og dekkes ikke her.

Generisk ibuprofen (Ibumetin, Ibuprofen) er likeverdig med Ibux i samme styrke. Ibux Gel til lokal bruk prises per gram og sammenlignes best mot andre gel-varianter, ikke mot tabletter.

Spørsmål og svar

Hva koster Ibux 400 mg?

Se dagens priser per apotek i listen over — prisen varierer mellom apotekene, og per tablett faller den i større pakninger.

Ibux eller Paracet?

Ulike virkestoff: ibuprofen er betennelsesdempende (NSAID), paracetamol ikke. Hva som passer avhenger av plagene og helsen din — spør på apoteket. Vi sammenligner bare prisene.

Se også